Якою буде потенціальна енергія листочка що падає з дерева висотою 0,2м, якщо маса листочка 2г.​


Ответы на вопрос

Отвечает Ивашечкина Алёна.

Ответ: 0,0039 Дж.

Объяснение: E = mgh,

де m - маса листочка (2 г), g - прискорення вільного падіння (приблизно 9,81 м/с²), h - висота, з якої він падає (0,2 м).

Підставляючи відповідні значення, ми отримуємо:

E = 0,002 кг * 9,81 м/с² * 0,2 м = 0,0039 Дж.

Отвечает Кропотина Аня.
Дано:
h=0,2м
m=2г=0,002кг
g=10
Знайти:
Еп-?
Еп=mgh=0,002*10*0,2=0,004Дж