Знайти напругу на кінця спіралі електрочайника опір якої 3 кОм та сила струму в ній 0,073 А.Яку

роботу виконає електричний струм якщо вода в чайнику закипає серез 6 хв після включення?

Ответы на вопрос

Отвечает Коровин Слава.

Відповідь:

Дано:

R = 3 кОм

I = 0,073А

t = 6 хв = 360 с

-------------------------

U - ?

U = R * I = 3 кОм * 0,073 А = 0,219 кВ = 219 В

E = U * I * t

E = 219 В * 0,073 А * 360 с = 5,734 кДж