Якої довжини повинні були береги озера ? При був парку вирішили зробити штучне озеро прямокутної

форми. Площа цього озера повинна бути 6120 м ². Відомо, що один з берега озера на 13 метрів більший за інший.​

Ответы на вопрос

Отвечает Голубятников Стас.

Ответ:

72м; 85м- довжини берегів озера.

Объяснение:

Нехай одна сторона озера буде х м., тоді друга сторона буде (х+13) м.

Площа прямокутника дорівнює добутку двох сусідніх сторін.

Рівняння:

х(х+13)=6120

х²+13х-6120=0

D=b²-4ac=13²-4*(-6120)=169+24480=

=24649

x=(-b+√D)/2a=(-13+√24649)/2=

=(-13+157)/2=144/2=72 м одна сторона озера.

72+13=85м друга сторона озера.