Яку кінетична енергію має тіло масою 20 кг якщо рухається зі швидкістю 18км​


Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Георгий.
Дано:
m=20кг
v=18км/год=5м/с
Знайти:
Ек-?
Розв'язання:
Ек=mv²/2=20*5²/2=250Дж