Пришлите решение задачи пожалуйста В електричному інкубаторі, що працює під напругою 220В,

щохвилини виділяється264 кДж теплоти. Визначте силу струму в нагрівальному елементі інкубатора.

Ответы на вопрос

Отвечает Скаржинский Ярослав.

Ответ:

Объяснение:

Дано

U - напряжение 220 В

Q = 264 000 Дж

Работа силы тока = Q =  UI2t = 220 I *60 сек

I= 264 000/ 220*60 = 2640/22*6 = 2640/ 132 = 20 Ампер

I = 20 Ампер