Три резистори, опорами 15 Ом кожний, з'єднані послідовно і під'єднані до джерела напругою 4,5 В.

Яка потужність струму в колі?​

Ответы на вопрос

Отвечает Антонов Даниил.

P = U² / R

R общее = 15 + 15 + 15 = 45 Ом

P = 4,5² В / 45 Ом = 0,45 Вт

Ответ: 0,45 Вт