Розв'яжіть нерівність (x + 1) ^ 2 < 0(х-5)(2+х)→=0​


Ответы на вопрос

Отвечает Ismailov Jambo.

Відповідь:(х - 5)(2 + х) = 0

Застосовуємо правило добутку нульових множників:

х - 5 = 0 або 2 + х = 0

Х-5 = 0

Додаємо 5 до обох боків:

х = 5

2 + х = 0

Віднімаємо 2 від обох боків:

х = -2

Отже, рівняння (х-5)(2+х) = 0 має два розв'язки: x = 5 і x = -2.

Пояснення: