Знайдіть кінетичну енергію тіла масою 500 г,яке впало з висоти 3 м, в момент удару об землю.

Відповідь з поясненням !​

Ответы на вопрос

Отвечает Данилова Лера.

Ответ:

Кінетична енергія тіла визначається за формулою:

Ek = 1/2mv²

де m - маса тіла, v - швидкість тіла.

Щоб знайти швидкість тіла, необхідно використати формулу для потенціальної енергії:

Ep = mgh

де h - висота, з якої тіло падає.

Енергія, яку тіло набуло, падаючи з висоти, перетворюється на кінетичну енергію перед ударом об землю.

Ep = Ek

Отже,

mgh = 1/2mv²

v = sqrt(2gh)

v = sqrt(2 * 9,8 м/с² * 3 м) ≈ 7,67 м/с

Ek = 1/2mv² = 1/2 * 0,5 кг * (7,67 м/с)² ≈ 22,11 Дж

Отже, кінетична енергія тіла в момент удару об землю становить близько 22,11 Дж.