6. Яку роботу виконує електричний струм в електроплитці щосекунди за напруги 120 В, якщо сила

струму в спіралі становить 5 А? Розв'язання задачі дабо 30 б​

Ответы на вопрос

Отвечает Каширский Егор.

Ответ:

Для того, щоб визначити роботу, яку виконує електричний струм в електроплитці щосекунди, нам потрібно знати потужність електроплитки та час, протягом якого вона працює.

Потужність електроплитки визначається як добуток напруги та сили струму:

P = V * I

У нашому випадку, напруга дорівнює 120 В, а сила струму в спіралі становить 5 А, тому:

P = 120 В * 5 А = 600 Вт

Отже, потужність електроплитки дорівнює 600 Вт.

Час, протягом якого електроплитка працює, не вказаний у завданні, тому ми не можемо точно визначити роботу, яку виконує електричний струм щосекунди.

Проте, якщо ми припустимо, що електроплитка працює одну секунду, то робота, яку виконує електричний струм, дорівнюватиме:

W = P * t = 600 Вт * 1 с = 600 Дж

якщо електроплитка працює одну секунду, то електричний струм виконує роботу в 600 Дж.