Знайдіть час дії сили 40H на тіло, якщо його імпульс після цього змінився на 20 кг-м/с.


Ответы на вопрос

Отвечает Каракулова Наташа.

Ответ:

Для вирішення цієї задачі скористаємось іормулою

Імпульс = Сила * Час дії сили

Імпульс під час дії сили буде:

Імпульс = Сила * Час дії сили = 40H * t

Для зміни імпульсу з 0 до 20 кг-м/с потрібно використати таку ж силу протягом деякого часу.

20 кг-м/с - 0 кг-м/с = 20 кг-м/с - зміна імпульсу

отже тоді...

Імпульс = Сила * Час дії сили = 20 кг-м/с

Час дії сили можна знайти, перетворивши формулу:

Час дії сили = Імпульс / Сила = (20 кг-м/с) / (40H) = 0,5 отже час дії сили 40H на тіло дорівнює 0.5 с

Объяснение:

0,5сек