Реактивний літак F-16 Falcon під час зльоту рухаючись прямолінійно, збільшив свою швидкість з 25

м/с до 75 м/с. Визначити зміну імпульсу літака,якщо його маса 9,2 т

Ответы на вопрос

Отвечает Голощапов Евгений.

Ответ:

Объяснение:

Импульс = mv

импульс 1 = 9200 * 25 = 230 000 кг м/с

импульс 2 = 9200 * 75 = 690 000 кгм/с

Изменение = 690 тыс- 230 тыс = 460 тыс. кгм/с