1. Снаряд масою 2 кг, що летить горизонтально зі швидкістю 200 м/с розірвався на осколки. Який

імпульс мають осколки після вибуху?

Ответы на вопрос

Отвечает Кузьмина Анастасия.

Ответ:

Закон збереження імпульсу стверджує, що сума імпульсів системи залишається постійною. До розриву снаряду імпульс системи дорівнював імпульсу снаряду:

p = m * v = 2 кг * 200 м/с = 400 кг * м/с

Після вибуху, коли снаряд розірвався на осколки, сума імпульсів осколків повинна також дорівнювати початковому імпульсу системи:

p = p₁ + p₂ + ... + pn

де p₁, p₂, ..., pn - імпульси всіх окремих осколків.

Оскільки не дано жодних додаткових відомостей про кількість та масу осколків, то можна лише зробити загальний висновок, що після розриву всі осколки будуть мати імпульс, чиє значення в сумі дорівнюватиме початковому імпульсу снаряду, тобто 400 кг * м/с.

Объяснение: