Двигун трактора, що оре поле зі швидкістю 7,2 км/год, розвиває потужність 100 кВт. Чому дорівнює

сила опору рухові трактора?​

Ответы на вопрос

Отвечает Агарок Татьяна.

Ответ:

N=F×U; U-це швидкість; U-треба перевести в м/с; 1км=1000м, а 1 год=60хв=3600с (бо якщо 1год=60хв, то в секундах це = 60×60=3600);тоді U=7,2×1000=7200÷3600=2м/с;

тоді F= N÷U;

F=100000÷2=50кГ, доречі 100кВт=100000Вт, так, як 1кВт = 1000Вт;

тому F=50кН.