Рівняння руху спортсмена, який біжить уздовж осі OX, має вигляд x(t) = -50 + 4·t. Знайдіть

координату спортсмена через 10 c після початку спостереження.

Ответы на вопрос

Отвечает Афанасьев Гоша.

Ответ:

Отже, через 10 c після початку спостереження координата спортсмена становитиме -10 одиниць відліку (наприклад, метрів, якщо одиницею відліку є метр).

Объяснение:

Для знаходження координати спортсмена через 10 c після початку спостереження, потрібно підставити значення t = 10 c у рівняння руху спортсмена:

x(t) = -50 + 4·t

x(10) = -50 + 4·10 = -50 + 40 = -10

Отже, через 10 c після початку спостереження координата спортсмена становитиме -10 одиниць відліку (наприклад, метрів, якщо одиницею відліку є метр).