7. 3 тумби висотою 150 см. Впала ваза. На якій висоті кінетична енергія вази буде вдвіч більшою за

потенціальну, якщо початкова швидкість руху вази дорiвнює нулю?(2 бали) срочноооо очень срочно​

Ответы на вопрос

Отвечает Трясцина Вероника.

Відповідь:

Пояснення:

Кінетична енергія вази буде вдвічі більшою за потенціальну на висоті 50 см. Це можна обчислити з формули для кінетичної енергії та потенціальної енергії. Коли кінетична енергія дорівнює 2 * потенціальна енергія, ми отримуємо рівняння: 1/2 * m * v^2 = 2 * m * g * h, де m - маса вази, v - швидкість вази, g - прискорення вільного падіння (9.8 м/с^2), h - висота. З цього рівняння ми можемо знайти h = v^2 / (4 * g). Оскільки початкова швидкість руху вази дорiвнює нулю, то h = 0. Таким чином, кінетична енергія вази буде вдвічі більшою за потенціальну на висоті 50 см