Яку роботу виконує двигун потужністю 1,5 кВт за 6 хвилин. ПЖПЖПЖЖПЖ!!!!!СРОЧНО!!!!!!ДАМ

35БАЛОВ!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Кудряшов Андрей.

Ответ:

Объяснение:

P = 1500 Вт

t =  6 хв = 360c

A = ?

A =P*t = 1500*360 = 540 кило Джоулей