СРОЧНО! ДАМ 65 БАЛЛОВ! Яка енергія та заряд плоского конденсатора з площею обкладинки 800 см2,

зарядженого до напруги 400В, якщо відстань між пластинками становить 2 мм і заповнена парафіном? ПОЛНОЕ РЕШЕНИЕ НУЖНО!!

Ответы на вопрос

Отвечает Кабанова Валерия.

Ответ:

S= 0,06 м²

d = 0,002 м

U =300В

ε = 5,4

ε₀=8.8* 10^{-12} Ф/м

C=εε₀S/d C=8,8*10^(-12)*5,4*0,06/0,002 = 1,4*10^(-9) Ф

g= CU g = 1,4*10^(-9) *300 =4,3 *10^(-7) Кл

W=g²/(2C) W = 64*10^(-6) Дж