Яка сила струму в лампі,якщо при напрузі 4В за 10 секунд відбувається робота 10 Дж?


Ответы на вопрос

Отвечает Хужин Миша.

Ответ:

0,25 А

Объяснение:

U = 4 В

t = 10 с

A = 10 Дж

I - ?

A = U * I * t

10 = 4 * I * 10

10 = 40 * I

I = 10 / 40 = 0,25 А