8)Визначте силу струму в нікеліновому провіднику довжиною 4 м і площею поперечного перерізу 2 мм2.

При напрузі на його кінцях 9В. (Питомий опір нікеліна 0,4 Ом∙мм2/м).

Ответы на вопрос

Отвечает Яковлев Андрей.

Ответ:

11,25 А.

Объяснение:

Сила струму в провіднику розраховується за формулою:

I = U / R,

де U - напруга, що прикладається до провідника, R - опір провідника, який можна знайти за формулою:

R = ритм поперечний / S,

де ритм поперечний - питомий опір провідника, S - площа поперечного перерізу провідника.

Таким чином, маємо:

R = 0,4 Ом∙мм2/м * 4 м / 2 мм2 = 0,8 Ом

I = 9 В / 0,8 Ом = 11,25 A

Отже, сила струму в нікеліновому провіднику дорівнює 11,25 А.