СРОЧНООООО ПОЖАЛУЙСТА 14. Проводник длиной 30 см расположен перпендикулярно линиям индукции

магнитного поля, индукция которого 0,6 Тл. Через поперечное сечение проводника за одну минуту протекает заряд 80 Кл. Какая сила (Н) действует на проводник со стороны магнитного поля? А) 0,12; Б) 0,24; В) 0,08; Г) 0,16.​

Ответы на вопрос

Отвечает Попцов Владимир.

Ответ: Ответ г

Объяснение:

Для розрахунку сили, що діє на провідник, використовується формула сили Лоренца:

F = B * I * L * sin(θ),

де F - сила, B - індукція магнітного поля, I - сила струму, L - довжина провідника і θ - кут між напрямом струму і лініями індукції магнітного поля.

У нашому випадку провідник розташований перпендикулярно лініям індукції магнітного поля, тому sin(θ) = 1.

За формулою F = B * I * L * sin(θ), можемо обчислити силу:

F = 0,6 Тл * 80 Кл * 30 см * 1

= 0,6 * 80 * 0,3 Н

= 14,4 Н.

Відповідь: Г) 0,16 Н.

Отвечает Будагян Артём.

Ответ:

я думаю что ответ б)0,24.