Закон збереження енергії для замкнутих систем має вигляд.... a. Ек1+Еп1=Ек2+Еп2+Аоп b.

Ек1+Еп1=Ек2+Аоп c. Ек1+Еп1=Ек2+Еп2 d. Ек1+Еп1=Ек2+Еп2- Аоп

Ответы на вопрос

Отвечает Захарова Лера.
C. Ек1+Еп1=Ек2+Еп2

Закон збереження енергії для замкнутих систем включає збереження суми кінетичної енергії (Ек) та потенціальної енергії (Еп) між початковим (1) та кінцевим (2) станами системи. Він не враховує зовнішні опори або роботу (Аоп), тому правильна формула це c. Ек1+Еп1=Ек2+Еп2.