На цоколі електричної лампи написано 0,1 А и 1 В, визначте опір лампи


Ответы на вопрос

Отвечает Сапронов Дмитрий.

Ответ:

10 Ом

Объяснение:

Відомо:

напруга лампи - 1В

максимальний струм - 0,1А

Знайти:

R=? Ом

Рішення:

R=U/I = 1/0,1 = 10 (Ом)