Двигун потужністю 36кВт за 6 годин роботи витратив 60 л гасу. Який ККД двигуна?


Ответы на вопрос

Отвечает Гудзенко Лариса.

А корисна = P * t

P - потужність ( 36 кВт = 36000 Вт )
t - час ( 6 год = 21600 с )

А п = 36000 * 21600 = 777600000 Дж

А витрачена = q * m

q - питома теплота згоряння ( 40800000 Дж )
m - маса ( p * V = 800 * 0,06 = 48 кг )

А з = 40800000 * 48 = 1958400000 Дж 
η = 777600000/1958400000=0,397 * 100 = 39,7 %