На скільки ЕРС джерела струму відрізняється від напруги у зовнішній ділянці замкненого кола, по

якому тече струм 2 А, якщо внутрішній опір джерела дорівнює 0,5 Ом?​

Ответы на вопрос

Отвечает Созаева Лейла.

Ответ: 1 Ом

Объяснение:

Дано:

I=2А

r=0,5 Ом

-------------

Е-U-?

Е=I*(R+r)=I*R+I*r

I*R=U

E-U=I*r=2*0,5=1 Ом