Абсолют қара дененің температурасын 3есе арттырса, оның сәулелену қуатты неше есе артады? ​


Ответы на вопрос

Отвечает Лазаренко Лена.

Ответ:

81

Объяснение:

T1=T

T2=3T

Табу керек: R2/R1

R=6*(T)^4 6-Стефан-Больцман тұрақтысы

R2/R1=(6*(3T)^4)/(6*(T)^4)

R2/R1=3^4=81