залізне тіло масою 40кг тянуть по залізу. При цьому виникає сила тертя 120Н, визначте коефіцієнт

тертя заліза по залізу

Ответы на вопрос

Отвечает Фролов Олег.

к=Fтр/mg= 120/(40*10)=0.3