обчислити кількість теплоти необхідну для нагрівання чавунної праски масою 1,5 кг для зміни її

температури на 100 градусів цельсію

Ответы на вопрос

Отвечает Bairak Diana.
Q=c*m* ∆t
Q=540*1.5*100=81000=0.81 МДж