В акваріум довжиною 0,8м , ширина 20 см налили води до висоти 25 см.визначити масу,якщо густина

1000кг/м куб

Ответы на вопрос

Отвечает Мирный Владимир.

m=p*V    V=0,8*0,2*0,25=0,04 м3    m=1000*0,04=40 кг