теплова машина за цикл дістає нагрівника кількість теплоти 1000 Дж відає хллодильнику 600Дж чому

дорівнює ККД? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Ларкина Александра.

Q1=1000 Дж     Q2=600 Дж   η=?

===

η=(Q1-Q2)/Q1=(1000-600)/1000=0.4   (40%)

===============================