газ у посудині знаходиться під тиском 210^{5} па при температурі 127 градусів. Визначте тиск газу

після того як половину маси було випущено з посудини і температура знижена на 50 градусів

Ответы на вопрос

Отвечает Akzharykova Meruert.
P1*V=m1/M*R*T1
p2*V=m2/M*R*T2
*********************
разделим нижнее на верхнее
p2/p1=m2*T2/(m1*T1)
известно что m2 = m1/2
p2/p1=T2/(2*T1)
p2=p1*T2/(2*T1)=2e5*(273+127-50)/(2*(273+127)) Па =  87500 Па = 87,5 кПа - это ответ