Яку масу має тіло якщо на висоті 10 метрів його потенціальна енергія дорівнює 100 кіло джоуль


Ответы на вопрос

Отвечает Ларионова Арина.
Ep = m * g * h ------------------> m =   \frac{Ep}{g * h}

Ep - потенциальная энергия ( 100 кДж = 100000 Дж )
g - ускорение свободного падения ( 10 Н/кг )
h - высота ( 10 м )

m =  \frac{100000}{10 * 10} =  \frac{100000}{100} = 1000 кг = 1 т