Чому дорівнює шлях, пройдений кінцем хвилинної стрілки будильника за 20 хв, якщо її довжина 2,4 см?


Ответы на вопрос

Отвечает Кабидолдин Арсен.

20 хв -це 1/3 повного оберту кола хвил. стрілки, тому

l=n(пі)*d*1/3=(3,14*2,4)/3=2,512 см.