Яка маса бензину що витрачає тепловий двигун із ККД 25% для виконання корисної роботи 400 кДЖ???


Ответы на вопрос

Отвечает Иноземцева Вероника.

КПД = Ап/Q  

Q = q*m (q — удельная теплота сгорания бензина 44•106 Дж/кг)

КПД = Ап/q*m

m = Aп/q*КПД = 400000/(44•106*0,25) = 0,036 кг