Алмаздын сыну көршеткіші 2,42 Алмаздын таралу жылдамдығы қандай 3×10м/с


Ответы на вопрос

Отвечает Ердос Ерасыл.
V=c/n
v=3×10^10/2.42=1.24×10^8