На два тіла діють рівні сили. Перше тіло має масу 50 г і рухається з прискоренням 1 м /с2 . Друге

тіло рухається з прискоренням 1 см /с2. Яка маса другого тіла?

Ответы на вопрос

Отвечает Демидова Анна.
Второй закон Ньютона F =m*aF1=m1 *a1F2=m2 *a2так как F1=F2 :m1*a1=m2*a2m2=m1*a1 / a2m2=0.05*1 / 0.01m2= 5 кг