для ізобарного нагрівання 400моль газу на 300К йому пeрeдано кількість тeплоти 1.8МДж. визначити

зміну внутрішньоі eнeргіі газу і здійснeну роботу

Ответы на вопрос

Отвечает Синицина Елизавета.
V=400 моль     ΔT=300 K     Q=1.8*10^6 Дж    ΔU=?   A=?
===
p=const
A=v*R*ΔT=400*8.31*300≈10^6 Дж   (1 МДж)
ΔU=Q-A=(1.8-1)*10^6=0.8*10^6 Дж   (0,8 МДж)
==================================