яке з тіл має більший імпульс мяч з масою 400 г що рухається зі швидкістю 30 м/с чи людина масою 65

кг яка йде зі швидкістю 1м/с?

Ответы на вопрос

Отвечает Леонардыч Евгений.

Ответ:

человек

Объяснение: импульс мяча p=m*v, p=0.4*30=12(Н/с)

Человека p=65*1=65(кг*м/с)

Ответ: человек