Ковзаняр рухається з постійною швидкістю 36 км/год по колу радіусом 40м. З яким прискоренням

рухається ковзаняр?

Ответы на вопрос

Отвечает Саудабаева Балнур.

v=10 м/с     R=40 м    a=?

===

a=v²/R=10²/40=2.5 м/с²

==========================