Період коливань першого математичного маятника в 1,5 рази більший, ніж другого. у скільки разів

перший маятник довше ніж другий

Ответы на вопрос

Отвечает Штокал Назар.
T1=2*π*√(L1/g)
T2=2*π*√(L2/g)
(T1/T2)²=L1/L2=1.5²=2.25
Ответ L1/L2=2.25
========================