азот масою 100 г ізобарно нагріли від температури -73°с до температури +127°с. визначити роботу, що

виконана газом і отриману ним теплоту, якщо питома теплоємність азоту 10^3 дж/кг °к

Ответы на вопрос

Отвечает Тарасов Виктор.

Ответ:

2*10^4 Дж или 20000 Дж

Объяснение:

Дано:                      

m=100г=0.1кг

t1=-73°C

t2=127°C

c=10^3 дж/кг*°C

Найти:

A-?

Решение:

A=Q

Q=mcΔt=mc(t2-t1)=0.1 кг * 1000 дж/кг*°C * 200°C=20000Дж