У вториннійй обмотці трансфоратора 200 витків Визначити кількість витків у первинній обмотці , якщо

коефіцієнт трансформації 5.

Ответы на вопрос

Отвечает Соколов Данил.

Ответ:

W1=1000витків,  n=w1/w2=1000/200=5

Объяснение: