За 4 секунди рівномірного руху тіло пройшло 20 м. Скільки воно пройде за 3 с


Ответы на вопрос

Отвечает Гагарин Илья.

Ответ:Рівномірний рух-коли за певні відрізки часу тіло проходить рівні відстані

V = S/t = 20 м / 4 с = 5 м/с — швидкість рівномірного руху

S = V*t = 5 м/c * 3 c = 15 м — відстань, пройдена за 3 секунди

Объяснение: