Дві лампочки, опір яких 2 Ом і 3 Ом, з'єднані паралельно. В нерозгалуженій частині кола йде струм

2А. Обчислити потужності струму в лампочках.

Ответы на вопрос

Отвечает Хотенова Настя.
R1=2 Ом    R2=3 Ом   I=2 A    U1=?   U2=?
===============
Ro=R1*R2/(R1+R2)=2*3/(2+3)=1.2 Ом
Uo=U1=U2=I*Ro=2*1.2=2.4 B
============================