Катер проплив першу половину шляху з Vсер в 2 рази більшою ніж другий Vсер на всьому шляху дорівнює

4км/год.Визначте швидкісті катера на першій і другій половині шляху

Ответы на вопрос

Отвечает Кочанов Глеб.
Дано: v1=2*v2, Vср=4 км/ч.
Найти: v1=?, v2=?
Решение: Vcp=s/t,  обозначим v2=v, v1=2v
Примем весь путь s=1. Время t= часть пути/скорость, тогда, и по условию, Vcp=1/[(1/2)/(2v)+(1/2)/(v)]=4v/3=4, v= v2=3км/ч, v1=6км/ч -ответ