При розтягуванні пружини на 6 см. Виникає сила пружності 1.8 Н. Знайдіть жорсткість пружини


Ответы на вопрос

Отвечает Barbq-Junior Андрюха.

х=6см=0.06м

k= F/x

k= 1.8/0.06=30н/м