На скільки видовжиться шнур під дією сили 8 н, якщо його жорстокість 24 к H/м.


Ответы на вопрос

Отвечает Сорока Діма.
F=8 H     k=24000 Н/м    x=?
===
F=k*x
x=F/k=8/24000=3.3*10^-4 м    (0,33 мм)
=================================