газ стиснутого ізотернічно від обєму 12 л до обєму 10 л. його тиск збільшився на 6•10³ Па. який був

початковий тиск?

Ответы на вопрос

Отвечает Мазалов Влад.


V1=12*10^-3   V2=10*10^-3    Δp=p2-p1=6*10^3   p1=?

p1*V1=p2*V2

p1*V1=(p1+Δp)*V2

p1=Δp*V2/(V1-V2)=6*10^3*10/(12-10)=3*10^3 Па

===============