Сила натягу троса при ріноприскореному опусканні кабіни ліфта дорівнює 3680Н. Визначте масу кабіни,

якщо за 10 с вона пройшла відстань 30 м

Ответы на вопрос

Отвечает Герасимова Диана.

P=m*(g-a)   S=a*t^2/2 a=2*S/t^2=2*30/10^2=0,6 м/с2   m=P/(g-a)=3680/(9,8-0,6)=400 кг