Опір резистора 5кОм, сила струму в резисторі 10 ма. Чому дорівнює напруга на резисторі?


Ответы на вопрос

Отвечает Новожилов Кирилл.

R= 5 кОм = 5000 Ом

I = 10 мА = 0,01 А

Згідно з законом Ома I=\frac{U}{R}

тоді U=I*R=5000*0,01=50 B