До динамометра підвішено вантаж масою 200г. На скільки видовжиться пружина динамометра , якщо її

жортокість 40Н/м3.

Ответы на вопрос

Отвечает Баталина Анастасия.

m=0.2 кг   k=40 Н/м   x=?

===

F=k*x=m*g

x=m*g/k=0.2*10/40=0.05 м   (5 см)

===============================